Pronájem s Dobrou adresou

Pronájem nemovitosti může být příjemným zdrojem pasivního příjmu. To platí za předpokladu, že nemovitost užívá slušný nájemník. V Dobré adrese pracujeme tak, abychom pro vás takové nájemníky našli.

Pomůžeme vám s přípravou nemovitosti k pronájmu. Navrhneme úpravy, do kterých se vyplatí investovat, poradíme vám za co je zbytečné peníze utrácet. Ze zájemců vám doporučíme vhodného nájemníka, kterého prověříme. Trváme na tom, aby budoucí nájemník při podpisu nájemní smlouvy složil také kauci, která je určitou zárukou jeho bonity. Zajistíme kvalitní právní ošetření nájemního vztahu. Pokud přes všechna opatření jsou s námi doporučeným nájemníkem problémy, pomůžeme vám při jejich řešení a zdarma vám najdeme nového nájemníka.

S majiteli spolupracujeme na základě písemné objednávky realitních služeb. U zprostředkování pronájmu nemovitosti nabízíme dva typy spolupráce, kompletní realitní servis a základní balíček.

Kompletní servis

Kompletní servis zahrnuje veškeré činnosti spojené s pronájmem nemovitosti včetně asistence při řešení problému s námi doporučeným nájemníkem.

Při podpisu nájemní smlouvy platí pronajímatel kanceláři odměnu ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Základní balíček - zprostředkování klienta

Základní balíček zahrnuje pouze služby spojené s nalezením a doporučením nájemníka.

Nájemní smlouvu si zajišťuje pronajímatel sám. Při podpisu nájemní smlouvy hradí pronajímatel kanceláři odměnu ve výši ½ měsíčního nájmu.

Dokumenty ke stažení

Vzor Objednávka realitních služeb

Pokud zamýšlíte pronajmout vaši nemovitost a rádi byste využili služeb naší realitní kanceláře, kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 777 197 587 nebo mailem na adrese: [email protected]. Rádi se o vše postaráme.

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři