01_House 177

Prodej, domy rodinný, Benešov

Cena: 49 000 000 Kč
ID nemovitosti00223
TransakceProdej
LokalitaBenešov
AdresaTýnec nad Sázavou - Čakovice
Poloha domuSamostatný
Typ domuPřízemní
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha pozemku64602 m²
Zastavěná plocha579 m²
Podlahová plochanezadáno
Sklepnezadáno
Garážano
Prostorné a špičkově zařízené rodinné sídlo se nachází v Čakovicích, místní části Týnce nad Sázavou, obce vzdálené 30 min jízdy od centra Prahy. Nového majitele nadchne nemovitost nejen svým osobitým stylem a vybaveností, ale v neposlední řadě také velikostí pozemku, který při výměře přesahující 60.000 m2 nabízí široké spektrum možného využití.

Hlavní budova o užitné ploše 579 m2 je jednopodlažní stavba s dobře uspořádaným vnitřním členěním. Dům je rozdělen do dvou křídel. V pravém, klidovém křídle domu se nachází pět z celkem šesti ložnic, dvě sdílené a jedna samostatná koupelna. V prostornějším levém křídle domu najdeme velkorysou společenskou místnost s posezením a domácím kinem, která je citlivě propojena s kuchyní a jídelnou. Privátní koupelna a průchozí šatna od obývací místnosti oddělují šestou a největší ložnici. Centrální části domu oddělující obě křídla dominuje prostorná hala s kulečníkovým stolem. Odtud je také přístup do technické místnosti, skladu a do stylové pracovny. Vysoký standard domu doplňují vnitřní vyhřívaný bazén, golfový simulátor a domácí fitness centrum se soláriem. Součástí stavby je prostorná garáž pro dva vozy, která je propojena s domem vstupní halou. Dům je zabezpečený kamerovým a bezpečnostním systémem napojeným na pult centrální ochrany. Menší technická stavba o zastavěné ploše 160 m2 v sousedství hlavní budovy pak poskytuje bezpečné zázemí pro zahradní techniku a sněhový pluh, případně kryté parkovací stání pro vozy hostů.

Atmosféru klidu a harmonie, která prostupuje domem můžeme cítit i v jeho okolí. Zklidnit mysl pomůže posezení na venkovní terase s výhledem na osvětlené jezírko nebo procházka po okrasné zahradě. Při dostatku času lze rybařit v menším chovném rybníku. Širší okolí domu pak střídají louky a les.

Okolí Týnce nad Sázavou je vyhledávanou lokalitou pro jeho dobrou společenskou a kulturní vybavenost a dobrou dostupnost do Prahy, i na hlavní českou dopravní tepnu, dálnici D1.
Prostorné a špičkově zařízené rodinné sídlo se dvěma obytnými a jednou technickou budovou se nachází v Čakovicích, místní části Týnce nad Sázavou, obce vzdálené 30 min jízdy od centra Prahy. Nového majitele nadchne nemovitost nejen svým osobitým stylem a vybaveností, ale v neposlední řadě také velikostí pozemku, který při výměře přesahující 60.000 m2 nabízí široké spektrum možného využití.

Hlavní budova o užitné ploše 579 m2 je jednopodlažní stavba s dobře uspořádaným vnitřním členěním. Dům je rozdělen do dvou křídel. V pravém, klidovém křídle domu se nachází pět z celkem šesti ložnic, dvě sdílené a jedna samostatná koupelna. V prostornějším levém křídle domu najdeme velkorysou společenskou místnost s posezením a domácím kinem, která je citlivě propojena s kuchyní a jídelnou. Privátní koupelna a průchozí šatna od obývací místnosti oddělují šestou, manželskou ložnici. Centrální části domu oddělující obě křídla dominuje prostorná hala s kulečníkovým stolem. Odtud je také přístup do technické místnosti, skladu a do stylové pracovny. Vysoký standard domu doplňují vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem, golfový simulátor a domácí fitness se soláriem. Součástí stavby je prostorná garáž pro dva vozy, která je propojena s domem vstupní halou. Dům je zabezpečený kamerovým a bezpečnostním systémem napojeným na pult centrální ochrany. Menší technická stavba o zastavěné ploše 160 m2 v sousedství hlavní budovy pak poskytuje bezpečné zázemí pro zahradní techniku a sněhový pluh, případně kryté parkovací stání pro vozy hostů.

Atmosféru klidu a harmonie, která prostupuje domem můžeme cítit i v jeho okolí. Zklidnit mysl pomůže posezení na venkovní terase s výhledem na osvětlené jezírko nebo procházka po okrasné zahradě. Při dostatku času lze rybařit v menším chovném rybníku. Širší okolí domu střídají louky a les.

Okolí Týnce nad Sázavou je vyhledávanou lokalitou pro jeho dobrou společenskou a kulturní vybavenost a dobrou dostupnost do Prahy, i na hlavní českou dopravní tepnu, dálnici D1.

Kontakt na obchodníka

Nezastihli jste obchodníka?

Domluvit prohlídku

Zaujala Vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho obchodníka

Ing. Wiszczor Ivan

Ing. Wiszczor Ivan

Telefon: +420 777 197 587

E-mail: [email protected]

Nezastihli jste obchodníka?

Kontaktujte manažera pobočky

Ing. Wiszczor Ivan

Ing. Wiszczor Ivan

Telefon: +420 777 197 587

E-mail: [email protected]

Pošlete nám
svůj telefon
ozveme se Vám

Kontaktujte nás

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři