O nás

Ing. Ivan Wiszczor

Jednatel Reality Dobrá adresa
Profese: Realitní makléř, majitel Reality Dobrá adresa
 

Proč jste se rozhodnul pro podnikání v realitách?
O investování do realit se zajímám od vysoké školy, kdy jsem si ještě s pomocí rodičů koupil první byt.
Impulzem pro otevření vlastní realitní kanceláře bylo setkání s dlouholetým kamarádem, který provozuje síť realitních kanceláří na Slovensku. Jeho příklad mě inspiroval a dodal mi odvahu.

Co Vás baví na práci realitního makléře?
Kladná zpětná vazba od klientů. Ta mi chyběla v předchozím zaměstnání. Vždycky mě nabije energií, když mě například spokojený majitel bytu pochválí za dobře připravenou prezentaci nebo když kupující ocení, že mám kompletní informace k nabízené nemovitosti.

Co je pro Vás v práci důležité, na co kladete důraz?
V roli makléře je nejdůležitější, aby obchod proběhl bezpečně, prodávající dostal peníze a kupující nemovitost. Kladu důraz na to, aby se klient na mě mohl spolehnout, aby od nás odcházel spokojený. Z pozice majitele a manažera kanceláře je klíčový správný výběr lidí do týmu.

Kde sbíráte inspiraci, co Vás dobíjí?
Praktické nápady na lepší organizaci kanceláře přichází nejčastěji od kolegů z branže, od konkurence. Jako podnikatele mě inspirují odvážní lidé, kteří jdou za svým cílem, následují svoje sny. Mám štěstí, že takové lidi potkávám každý den. Dobíjí mě pochvala od spokojených klientů. Velkou oporou je mi moje žena.

Filosofie Dobré adresy

Dobrá adresa je realitní kancelář s hlavní specializací na rezidenční bydlení v Praze. Zajišťujeme zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí a s tím související služby. Našimi ústředními hodnotami jsou profesionalita a spolehlivost. Naše makléře průběžně vzděláváme, vedeme je k dodržování firemní kultury a poctivému přístupu k práci. Klademe důraz na bezpečnost a transparentnost všech obchodních transakcí. Filosofie kanceláře vychází z jednoduché logiky - každý dobře odvedený obchod přinese alespoň jeden další obchod. Lidé poctivý přístup poznají a ocení jej svým doporučením (více Reference).

Spolupráce s Dobrou adresou

Svou práci děláme poctivě, naším cílem je spokojený klient. Nevymýšlíme si, ani neslibujeme nemožné. Máme na zřeteli, abychom dané sliby dokázali dodržet. Nasloucháme potřebám našich klientů a zároveň jim poskytneme realistickou zpětnou vazbu na základě našich zkušeností z praxe. Když se objeví nějaký problém, neutíkáme od něj, ale řešíme ho.

Vždy pracujeme na základě smlouvy. Našim klientům poskytujeme úplný a profesionální servis. Počínaje prověřením nemovitosti a její přípravou k prodeji nebo pronájmu, přes zpracování prezentace a marketingového plánu, až po samotný prodej a služby následující po prodeji. Naše nemovitosti fotí profesionální fotograf. Spolupracujeme se zkušeným hypotečním specialistou. Naše kupní i nájemní smlouvy, návrhy na vklad i další právní agendu pro nás připravuje advokátní kancelář Suchá (více Naši partneři). Kupní smlouvy se uzavírají za přítomnosti advokáta. Daňové přiznání připravuje externí specialista z daňově poradenské společnosti PRIORITAS (více Naši partneři). Poskytujeme kompletní servis a snažíme se zajistit obchod bez překvapení.

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři