Hypoteční a uvěrové financování nemovitosti

V Dobré adrese se držíme toho, co nám jde nejlépe. Práce s nemovitostmi. Někdy patří k naší práci pomoci kupujícímu zajistit financování na koupi námi nabízené nemovitosti. V takovém případě se obracíme na zkušeného externího specialistu, hypotéčního konzultanta Ing. Romana Tumu, majitele projektu FINANCENABYDLENI.cz.

Financování s hypotéčním konzultantem

Navštívit banky dokáže každý. Každá banka ale nabízí jiné produkty, používá jinou metodiku. Ne vždy také z banky odejdete s úplnými informacemi. Na základě neúplných informací pak těžko porovnáte, který finanční produkt nebo jejich kombinace je pro vás nejvhodnější. Pokud je váš případ složitější, často stačí, že podnikáte, nesetkáte se v bance s řešením situace, ale spíše s odmítnutím.

Klienti, kteří využijí hypotéčního konzultanta nikam chodit nemusí. Náš hypotéční konzultant, Ing. Roman Tuma, jim pomůže vybrat nebo připravit vhodný program z nabídky 12 bank a 4 stavebních spořitelen. Programy jsou vybírány s ohledem na individuální situaci klienta, jeho požadavky a potřeby. Jako VIP partner spolupracujících bank nabízí hypotéční konzultant svým klientům také výraznou slevou na úrokových sazbách.

Co zajišťuje hypotéční konzultant

Ing. Roman Tuma

Majitel projektu FINANCENABYDLENI.cz
Profese: Konzultant v oblasti hypoték s desetiletou praxí,
spolumajitel poradenských firem

Proč jsem se vydal touto cestou?
Vystudoval jsem ekonomii a obor financí mě nadchl od začátku. Stále je co se učit, objevovat, hledat nové cesty. Stále je komu pomáhat.

V čem vidím smysl mé práce?
Když si moji klienti plní své sny díky mým službám. Když za mnou třeba přijdou, že si díky mé práci mohli postavit domek a zítra se stěhují. Je to pro mě velká odměna.

V čem vidím úspěch mé práce?
Že takovýchto lidí přibývá. A že uživím svou početnou rodinu.

Co je pro mě v práci důležité?
Obklopit se lidmi, kteří chtějí to samé. Přistupovat ke každému klientovi individuálně a vždy si pro něj najít dostatek času. Odvést svou práci kvalitně. Skloubit práci s rodinou.

Co si přeji?
Aby mí nejbližší byli zdraví a šťastní. Aby mí kluci měli jednou svobodnou volbu. Abych měl stále fajn lidi kolem sebe. Aby má práce měla smysl. Aby mí klienti byli spokojení a díky mé práci si plnili své sny.

Uvažujete o koupi nemovitosti a rádi byste si oveřili svoje finanční možnosti? Využijte služeb našeho hypotéčního specialisty a kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 777 197 587 nebo mailem na adrese: [email protected]. Rádi vám zdarma pomůžeme zorientovat se v široké nabídce finančních produktů dostupných na trhu.

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři