Naše služby

Našim klientům poskytujeme kompletní realitní služby, včetně zajištění všech právních, finančních a daňových aspektů transakce. Kromě činností bezprostředně souvisejících se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí nabízíme také další související služby. Vysoce odborné činnosti, například daňové a právní služby, zajišťujeme s pomocí prověřených externích partnerů.

Zprostředkování prodeje nemovitostí

Poskytujeme kompletní realitní služby v oblasti prodeje nemovitostí. Počínaje přípravou nemovitosti k prodeji a konče předáním nemovitosti novému majiteli, po celou dobu vám budeme stát po boku a zajistíme obchod bez překvapení. Více »

Zprostředkování pronájmu nemovitostí

Pomůžeme s přípravou nemovitosti k pronájmu. Navrhneme úpravy, do kterých investovat, poradíme, za co neutrácet. Doporučíme vhodného nájemníka, kterého prověříme. Zajistíme kvalitní právní ošetření nájemního vztahu. Více »

Právní a daňový servis

Prodáváte nemovitost bez realitního makléře a našli jste kupce? Nepodceňte smluvní a daňovou stránku převodu nemovitosti. Zajistíme pro vás kompletní právní, daňový a realitní servis spojený s předáním nemovitosti. Více »

Právní poradna

Narazili jste na problém při pronájmu nebo prodeji nemovitosti a nevíte jak postupovat? Pošlete svůj dotaz do naší realitně právní poradny. Na vaše dotazy odpovídá Mgr. Vojtěch Křikava z advokátní kanceláře Suchá. Více »

Hypoteční financování

Uvažujete o koupi nemovitosti a nejste si jisti svými finančními možnostmi? Využijte služeb hypotéčního specialisty Ing. Romana Tumy. Pomůže vám zorientovat v produktech jednotlivých bank, ověří vaše finanční možnosti, zajistí hladké vyřízení hypotéky. Více »

Tržní odhad nemovitosti

Ušetřete náklady dědického řízení stanovením reálné tržní ceny nemovitosti. Osobně navštívíme vaši nemovitost a do jednoho týdne od místního šetření pro vás vypracujeme odhad reálné tržní ceny předmětné nemovitosti. Více »

Užitečné odkazy

V této sekci nabízíme další možnosti získání užitečných informací z různých oblastí spojených s problematikou vlastnictví, pronájmu a prodeje nemovitostí. Najdete zde řadu odkazů směřujících přímo na webové stránky konkrétních subjektů. Více »

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři