Právní ujednání

Obsah těchto stránek je chráněn autorským právem. Všechna práva vyhrazena.

Informace obsažené na stránkách společnosti Reality Dobrá adresa jsou poskytovány bezplatně, mají obecný charakter a vztahují se k tématům, která jsou předmětem zájmu jejich návštěvníků. Neslouží jako zdroj odborného poradenství a nenahrazují profesionální realitní služby. Při řešení konkrétních otázek či rozhodnutí spojených s koupí, prodejem nebo pronájmem nemovitosti proto kontaktujte naše makléře.

Navzdory tomu, že věnujeme maximální pozornost aktuálnosti a přesnosti informací poskytnutých na našich webových stránkách, nemůžeme s ohledem na charakter elektronické komunikace zajistit vždy jejich naprostou aktuálnost, přesnost a kompletnost. Vzhledem k uvedenému neposkytuje Reality Dobrá adresa záruku, pokud jde o úplnost, přesnost a včasnost zde zveřejněných informací a neodpovídá za jakékoliv následky způsobené případným užitím těchto informací. V případě, že potřebujete řešit jakýkoliv realitní případ, doporučujeme vám obrátit se na naše makléře.

Webové stránky Reality Dobrá adresa obsahují odkazy na další webové stránky, jejichž obsah a provozování nemůže Reality Dobrá adresa ovlivnit. Společnost Reality Dobrá adresa neodpovídá za zabezpečení ochrany osobních údajů nebo obsah stránek třetích stran. Při jejich návštěvě proto věnujte maximální pozornost informacím, které k ochraně osobních údajů a obsahu stránek poskytuje jejich provozovatel.

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři