Kariéra s Dobrou adresou

Dobrá adresa je malá realitní kancelář s hlavním zaměřením na rezidenční bydlení v Praze. Naše práce nás baví a děláme ji poctivě. Jsme kanceláří, kde se lidé do práce těší a kde jsou za práci férově odměněni. Pokud vás zajímá kariéra v realitách, chcete uspět a máte chuť se rozvíjet a vzdělávat, kontaktujte nás.

Průběžně hledáme do svého týmu nové lidi. Momentálně jsou otevřeny tyto pozice: realitní makléř a realitní doporučovatel.

Realitní makléř

Náplň práce a její výhody
Makléř má na starosti celý proces zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Není to práce "od … do“, ani klasický zaměstnanecký poměr. Makléř netráví hodiny sezením v kanceláři. Velká část práce makléře probíhá "v terénu“, s lidmi. Tato práce vyžaduje samostatnost a velké pracovní nasazení. Na druhou stranu přináší svobodu v nakládání s časem a nezávislost. Platí zde přímá úměra mezi vynaloženou energií a dosaženým výsledkem. Čím více a poctivěji makléř pracuje, tím je úspěšnější a tím vyšší je jeho finanční ohodnocení. Motivující je také přímá zpětná vazba a ocenění od spokojených klientů. Výhodou spojenou s prací makléře je nadstandardní vyřešení vlastního bydlení. Stejně jako šikovný automechanik má dobré auto a řezník dobré maso, makléř si může pořídit kvalitní bydlení a přitom na něm významně ušetřit.

U našich makléřů hledáme

Nabízíme

V případě zájmu o práci realitního makléře v naší kanceláři nám zašlete svůj životopis a telefonní kontakt na adresu: [email protected]. Ozveme se vám zpět s nabídkou osobního pohovoru.

Realitní doporučovatel

Našimi nejlepšími doporučovateli jsou naši bývalí klienti, kteří se jimi stali na základě dobré osobní zkušenosti. Doporučit nemovitost k prodeji může ale každý. Je pravděpodobné, že ve svém okruhu přátel a kolegů znáte někoho, kdo prodává například byt. Možná hledá seriózní realitní kancelář nebo není spokojen se službami stávající realitní kanceláře. V takovém případě mu můžete doporučit naše služby. Pomůžete svému známému k úspěšnému a hladkému prodeji (více Reference) a zároveň vám vyplatíme odměnu 5 000 Kč za doporučení. Tuto odměnu vyplácíme v okamžiku, kdy nalezneme na nemovitost kupce, který podepíše rezervační smlouvu a složí rezervační poplatek.

V případě zájmu o spolupráci formou realitního doporučovatele nás kontaktujte na adrese: [email protected]. Ozveme se vám zpět s nabídkou osobní schůzky.

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři