Proč prodávat s realitní kanceláří

Prodej či koupě nemovitosti patří zpravidla k nejvýznamnějším finančním transakcím v životě většiny lidí. Tak důležitou transakci se vyplatí svěřit do rukou odborníků. Úspěšný prodej nemovitosti vyžaduje velké množství práce, dovedností a zkušeností. Přečtěte si důvody, proč je prodej nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře podle nás bezpečnější a finančně výhodnější než osobní prodej.

Makléř přináší zkušenosti

Realitní makléř prodává nemovitosti „každý den“, má za sebou řadu obchodů, do prodeje přináší zkušenosti. Dobrý makléř není pouhým zprostředkovatelem obchodu, ale erudovaným poradcem, kterým je prodávajícímu po boku po celou dobu obchodu.

Realitní kancelář garantuje bezpečí

Prodej přes realitní kancelář je bezpečnější. Makléř má zázemí realitní kanceláře, advokáta, odhadce, finančního a daňového poradce. Díky zkušenostem profesionálů se vyhnete zbytečným chybám.

Makléř pomůže správně stanovit prodejní cenu

Správné stanovení ceny na začátku obchodu je klíčovým předpokladem úspěšného prodeje. Makléř se zpravidla specializuje na vybranou lokalitu, zná trh a ví, za kolik se prodávají podobné nemovitosti. Dobrý makléř vám pomůže správně určit cenové rozpětí, ve kterém lze nemovitost prodat. Zároveň vám pomůže prodat nemovitost na horní hranici realizovatelné ceny.

Makléř šetří váš čas a nervy

S prodejem nemovitosti je spojeno velké množství práce. Makléř vyřídí vše potřebné za vás. Komunikuje se zájemci, domlouvá a realizuje prohlídky, eliminuje „falešné zájemce“, vyřizuje „papírování". Realitní kancelář zajišťuje také advokátní úschovu, podání návrhů na vklad do katastru nemovitostí, vypracování odhadu nemovitosti, podání daňového přiznání.

Realitní kancelář se postará o smluvní zajištění obchodu

Kvalitní smlouvy vypracované advokátem vás chrání. Brání úmyslným průtahům na straně kupujícího, zajišťují bezpečný převod peněz a přechod vlastnictví. Realitní kancelář se postará, aby smlouvy byly kvalitní a obchod proběhl hladce, bez překvapení.

Makléř pomůže připravit nemovitost k prodeji

Dobrý makléř vám pomůže připravit nemovitost tak, aby působila na zájemce co nejlépe. Pomůže vám podívat se na vaši nemovitost očima kupujícího. Poradí, jak odstranit nebo zmírnit její nedostatky a vyzdvihnout přednosti. Vidí vaši nemovitost realisticky, ví, na co se zájemci zaměřují.

Makléř zajistí profesionální prezentaci nemovitosti, kancelář rozsáhlou inzerci

Makléř připraví profesionální prezentaci, která zaujme potenciální kupce. Realitní kancelář nemovitost nabídne prostřednictvím rozsáhlé inzerce. Vedle široké inzerce využívá realitní kancelář také další podpůrné kanály na podporu prodeje, poutače, letáky, dopisové akce, interní databází kupujících, prodejní akce.

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti a rádi byste využili služeb naší realitní kanceláře, kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 777 197 587 nebo mailem na adrese: [email protected]. Rádi se o vše postaráme.

Nenašli jste co hledáte? Napište nám
Peníze na ruku za tip
Naši partneři